Wybór projektu

Planując budowę domu prędzej czy później będziemy musieli stanąć przed wyborem odpowiedniego projektu. Wybór projektu jest jednym z kulminacyjnych momentów całego procesu budowy domu i choć takich punktów kulminacyjnych jest więcej to wybór projektu budzie szczególne emocje.

Najważniejsze jest określenie preferencji osobistych oraz oczekiwań jakie mamy względem nowego domu. Nie bez znaczenia są i wygląd i funkcjonalność. Nasz nowy dom może być parterowy, parterowy z poddaszem użytkowym lub piętrowym. Musimy odpowiedzieć sobie na pytanie ile pomieszczeń jest nam potrzebnych i jaki powinien być podział stref np. czy „na górze” ma być strefa nocna a na dole strefa dzienna, czy strefy mają być wymieszane, czy na parterze powinien być dodatkowy pokój gościnny itd.

Mimo całego ogromu dostępnych projektów wybór bywa trudny, a czasami nawet niemożliwy bez odpowiedniej wiedzy. Jeśli mają Państwo problem z wyborem odpowiedniego projektu służymy naszą pomocą. Z przyjemnością przeanalizujemy wybrane przez Państwa projekty i zwrócimy uwagę na wszelkie aspekty związane z budową domu w oparciu o wybrany projekt. W razie potrzeby możemy również przygotować dla Państwa projekt indywidualny, dopasowany precyzyjnie do Państwa potrzeb.

Zadzwoń teraz