Jak zbudować dom i nie zwariować

Jeśli marzycie o własnym domu z garażem i ogródkiem to zapewne zastanawialiście się nad tym jakie będą koszty jego budowy oraz jakim systemem go zbudować. Tak zwany system gospodarczy wydaje się najtańszy ale pomijając same umiejętności pozwalające na wybudowanie domu, należy pamiętać o tak zwanych kosztach alternatywnych tj. ile bylibyśmy wstanie zarobić będąc w pracy zamiast na budowie. Oczywiście przy założeniu, że dom będziemy budować po pracy i w weekendy kosztów alternatywnych nie będzie ale czas budowy znacząco się wydłuży. W przypadku osób pracujących system gospodarczy często jest nie do zaakceptowania. Do tego cała masa formalności i ogrom dokumentacji, które mogą przyprawiać o ból głowy.

Jeśli stanęliście na rozdrożu tzn. chcecie zbudować dom ale nie wiecie jak się do tego zabrać polecamy Wam nasze usługi. Jako firma z wieloletnim stażem w zakresie kompleksowej budowy domów. Budowa domów nie ma przed nami tajemnic, nic nas tu nie zaskoczy. Wiemy jak załatwić wszelkie formalności takie jak pozwolenie na budowę, przyłącza, odbiory, pomagamy przy wyborze działki, projektu, doborze materiałów budowlanych, okien, drzwi itp.

Do każdej budowy podchodzimy indywidualnie roztaczając należytą opiekę nad inwestorem i oczywiście budowanym domem dzięki czemu mogą Państwo spać spokojnie. Wy śpicie a dom rośnie… zapraszamy!

Zadzwoń teraz